2 % pre Alianciu Fair-play

28. február 2017

Aj vy môžete zlepšiť Slovensko za #3minúty. Ak ich strávite venovaním 2 % pre Alianciu Fair-play. Vďaka Vaším 3 minútam budeme môcť ďalší rok pozerať politikom na prsty, krotiť mocných a bojovať za fungujúci štát a slobodné inštitúcie.

Keď sa obzrieme za minulým rokom, vidíme rastúcu aroganciu mocných, frustráciu, beznádej a nefungujúci štát. Skepsu z tých, ktorí dokázali zahrať dostratena kauzy Juraja Širokého či Ladislava Bašternáka. Krajine zúfalo chýba výraznejšia koncovka. Koncovka, v ktorej štát vyvodí zodpovednosť, potrestá vinníkov bez ohľadu na ich moc či stranícke tričko a vyšle signál, že chce pracovať čestnejšie a efektívnejšie.

Vidíme však aj obrovské množstvo činorodých a nápaditých ľudí, ktorí túžia žiť vo fungujúcom štáte. Snažíme sa preto sieťovať aktívnych hráčov a podporovať silné občianske iniciatívy. So Slovensko.digital bojujeme proti predraženým a často nezmyselným IT tendrom, spolu s aktívnymi lekármi sme vlani odkryli plytvanie a ušetrili milióny eur pre zdravotníctvo, podporujeme komunitu bielych vrán, zorganizovali sme konferenciu Network, na ktorej si nápady, ako zlepšiť krajinu, vymenilo 400 aktívnych ľudí z celého Slovenska.

Pridajte sa k nám aj vy! Spolu môžeme byť v tomto snažení úspešní. Stačí málo. Darujte nám #3minúty vášho času a pošlite nám Vaše 2% z daní.

Údaje k poukázaniu 2 %

IČO: 31810195
Právna forma: OBČIANSKE ZDRUŽENIE
Obchodné meno (názov): ALIANCIA FAIR-PLAY, O.Z.
Sídlo: SMREČIANSKA 21, 811 05 BRATISLAVA

Potrebné informácie a tlačivá.

Ak ste 2 % prisľúbili už niekomu inému, veľmi nám pomôžete, keď nás podporíte pravidelným darom.

Veľká vďaka,

Aliancia Fair-play

Scrolltotop-sk